نتایج جستجو برای عبارت :

خوش بحال آنها

خوش به حال منتظران حقیقی مهدی(عج)

خوش بحال صابران غیبتش
                                    خوش بحال خادمان حضرتش
خوش بحال شیعه ای کزعشق یار
                                      می کشد از بهر مهدی انتظار
خوش بحال آنکه در هرصبح دم
                                     عهد میخواند فرج هم دم به دم
خوش بحال عجلو گویان دوست
                                   هرچه برلب میبرند آن نام اوست
خوش بحال آن شهیدان خدا

خوش بحال آنها که فقط شنیده اند که پول چه موقعیت هایی را حواله ی صاحبش میکند . من جزو آن آدم هایی هستم که از نزدیک دیده ام و لمس کرده ام که استعداد های من "دوزار " هم نمی ارزد ولی بی استعدادی آن ها خدا تومن . همین حالا که من نشسته ام گوشه ی اتاقم و سعی میکنم به هر ترفندی که شده خودم را گول بزنم که بلند شو ، یک بار دیگر تلاش کن ، آن ها رفتند آنور دنیا با پول هایشان در دانشگاه های پولی ترشان درس پاس میکنند و لطف میکنند ما را از دیدن موفقیت های سخت کوشانه
سلام،ضمنِ تبریکِ مجددِ نوروز و سال جدید باید عرض کنم که چهارمین روز از فصل بهارِ ۹۹ هم رسید و امروز بیست ساله شدم،امیدوارم واقعا یه سال بزرگ تر شده باشم و فقط به سن شناسنامه محدود نشده باشه،راستش عددِ ۲ دهگان فعلا یکم واسم غریبه ولی چه بخوام یا نخوام باید بهش عادت کنم ^_^ 
این گل های لاله هم همون لاله هایی هستن که توی پُستِ نرم نرمک میرسد اینک بهار درموردشون حرف زدم،تقدیمشون میکنم به همه ی شما دوستای مهربونم که کلی بهم انرژی مثبت میدین...
+بوی
نمیدانم چگونه است که لحظات بی تو اینقدر آهسته میروند، اما چون که هستی این قدر شتاب میگیرند. 
نمیدانم شاید آنها هم به انتظار نشسته‌اند و چون تو یا نسیمت آیی و آید تندتر میتپند. شاید در آغوش آنها هم،
قلبی هست که خیال آمدنت ضرباهنگ‌شان بالا می‌یرد. شاید آنها هم تا بحال در آغوش تو 
جای گرفته باشند و آهنگ تندشان آرام گرفته باشد. شتاب‌شان آرام گیرد و در بی‌نهایتت غوطه‌ور شوند.
در حضور تو انگار ثانیه‌ها هم طعم بی‌نهایت شدن را می‌چشند. بی‌نها
چند روز قبل توفیقی حاصل شد تا به اتفاق دو نفر از دوستان در مسجد شهرک طالقانی بابل که تولید ماسک و مواد ضدعفونی کننده را جهت تامین این اقلام در ایام کرونایی بر عهده گرفتند، دیداری داشته باشیم . تعداد زیادی از خواهران در این مسجد، بدون چشم داشت و در حالی که زمزمه ی دعای فرج را بر لب داشتند، مشغول به کار بودند. 
برادر خوبمون آقای سید محمد حسینی که اتفافا هم نام بنده ی حقیر نیز هست، به عنوان یکی از اعضای فعال این جمع جهادی ، توضیحات خوبی در خصوص فع
آیا میدانید چگونه بر روی تیشرت و لباس های مختلف چاپ می کنند؟
آیا میدانید چگونه بر روی وسایلی که نمی توان آنها را داخل پرینتر قرار داد چاپ میکنند؟
تا بحال کلاه ها و کیف هایی را که بر روی آنها لوگوهای تبلیغاتی چاپ شده است مشاهده کرده اید؟
به نظر شما چگونه بر روی وسایلی مانند کلاه، لیوان، تیشرت و وسایلی که کاغذی نیستند چاپ می کنند؟
برای پاسخ به این سوالات و سوالات بیشتر به وب سایت شرکت رکورد مراجعه فرمایید.
❓ آیا تا بحال این سوال برایتان پیش آمده است که اگر #اینستاگرام، #توییتر و امثال آن صهیونیستی است، پس چرا کانال khamenei.ir در این شبکه ها حضور دارد؟ آیا حضور این کانال در #شبکه_های_صهیونیستی مورد تایید #امام_خامنه_ای یا دفتر امام خامنه ای است؟آیا حضور آنها می تواند تاییدی برای حضور سایر مومنین محسوب شود؟آیا این کانال ارتباطی با #دفتر امام خامنه ای دارد؟ همیشه در جواب این سوالات، مواردی را خدمت دوستان خود عرض می کردم. مثلا یکی از جواب هایی که در جوا
متاسفانه امروز شنیدم که حسین محب اهری به رحمت ایزدی رفتن
روحشون شاد و یادشون گرامی
چه روزهایی که پای تلوزیون میشستیم و برنامه مبصر کلاس رو تماشا میکردیم
عجب دنیاییه
هر طوری که زندگی میکنی آخرش باید بزاری بری
خوش بحال اینجور آدمهاییکه همه ازشون به خوبی یاد میکنن
****** خدا رحمتشون کنه*******
توی یه شهر میاد, مردمش میان کمک هم, خیلی زیاد
تو یه شهر دیگه مردمش کمتر میان کمک هم
جایی دیگه, بعضیاشون کمتر تر و حتی!
خداییش مردم شیراز توی امتحان قبول شدن و باید نهادهای فرهنگی برای لرستان کارهای زیادی انجام بدن که تا بحال نشده.
گوش هایم را می گیرم! چشم هایم را می بندم! و زبانم را گاز می گیرم! ولی حریف افکارم نمی شوم!چقدر دردناک است فهمیدن...!!!خوش بحال عروسک آویزان به آینه ماشین،تمام پستی بلندی زندگیش را فقط میرقصد...!!!کاش زندگی از آخر به اول بود..پیر بدنیا می آمدیم..آنگاه در رخداد یک عشق
ادامه مطلب
خیلی خوب پیش رفتم. شمردم دیدم حدوووداً 53 کیس دیگه اونم فقط در کتاب گریم باقی مونده و تا بحال 67 کیس (باز هم فقط کتاب گریم) رو نوشته ام.
زندگی هم بد نیست... همه چیز داره کم کم خوب پیش میره. نمیدونم خیلی چیزها رو میتونم اینجا بنویسم یا نه. ولی اوضاع خوبه. خدا رو شکر میکنم.
⭕️ #تلویزیون_ملی_ایران در ساعت ۵ بعداز ظهر جمعه ۱۱ مهرماه سال ۱۳۳۷ بوسیله #ثابت_پاسال( بهائی) افتتاح شد،
و در ابتدا از تهیه‌کننده تا باغبان‌های آن از بهائیان‌ بودند،
و از آن روز تا ۲۲ بهمن سال ۱۳۵۷ که به #صداوسیما تغییر نام داد و تا بحال هنوز یک برنامه برضد #بهاییت تولید نکرده است./ مسعود فدک
✅ @Masaf
شاید تا بحال اسم دیجی های متفاوت را شنیده باشید مثلا دیجی سونامی سولی دنس و.......اگر شما هم دوست دارید بدون داشتن مهارت ریمیکس به یک دیجی تبدیل شوید سفارش دهید تا به اسم شما بهترین ریمیکس با بالاترین کیفیت را بسازیم
ساخت ریمیکس  و اطلاع از شرایط09140344082
چیزی طول نمی کشد تا متوجه شوی همه چیز درباره ی قرارداد هاست،آن هم از نوع خیالی و انتزاعی اش.از تو دعوت میکنند به حرف زدن و خود را در قبال حرف های هیچگاه ناگفته ی تو مشتاق و صبور نشان میدهند و خود را در قالب شنونده ای که با بقیه ی شنوندگانی که تا بحال دیده ای فرق دارد جا میزنند و بسته به حوصله یا هدف مورد نظرشان پیوسته این نقش را بازی میکنند تا به چیزی که خواهان آن هستند برسند یا دست کم با ناامید شدن از تو قید همه چیز را بزنند. درواقع شنیده میشوی ت
تا بحال شده ک بخاطر استرس بی اعصاب بشید ؟! و تا بحال شده ک اطرافیانتون بدونن ک شما استرس دارید و بی اعصابیتون منشا داره و دلیلش اونا نیستن و درکتون کنن؟ پس چرا تمام اطرافیان و خانواده ی من درک نمیکنن اینو:( 
+ دنبال هر غذایی گشتم ک ویتامین دی بالایی داشته باشه اخرش میرسید به ماهی و غذاهای دریایی:(بدمزه ان همه شون:(
+ مامانم فک میکنه ک من همه اش دارم باهاش بدحرف میزنم،ولی من مث همیشه ام،نمیدونم مامانم حساس شده یا من واقعا دارم بد حرف میزنم:(((خیلی غ
روزی، یک پدر روستایی با پسر پانزده ساله اش وارد یک مرکز تجاری می شوند. 
پسر متوّجه دو دیوار براق نقره‌ای رنگ می شود که بشکل کشویی از هم جدا شدند و دو باره بهم چسبیدند، از پدر می پرسد، این چیست؟ 
پدر که تا بحال در عمرش آسانسور ندیده می گوید پسرم، من تا کنون چنین چیزی ندیده ام و نمی دانم.
در همین موقع آنها زنی بسیار چاق را می بینند که با صندلی چرخدارش به آن دیوار نقره‌ای نزدیک شد و با انگشتش چیزی را روی دیوار فشار داد و دیوار براق از هم جدا شد و آن
امیر المومنین علیه السلام فرموده :
 تمام خیر در سه چیز جمع شده است:
 نگاه  * سکوت  * سخن

هرنگاهى که پندى در آن گرفته نشود، فراموشى است. 
هر سکوتى که اندیشه اى در آن نباشد، غفلت است.
هر سخنى که ذکرى در آن نباشد، بیهوده است. 

خوشا بحال کسى که:
نگاه او پند، سکوت او اندیشه و سخن او ذکر باشد، بر گناهش گریسته و مردم از شرش در امان باشند.
یک موضوع ریاضی زیبا بخونید جورشدنش جالبه شاید تا بحال این سؤال براتون زیاد پیش اومده که جمعه روز زوج هست یا فرد؟ جواب حقیقی این پرسش اینه:جمعه نه فردِ و نه زوج. بلکه ترکیب فرد و زوجِ یعنی روز " فر + ج " اللهم عجل لولیک الفرج
ادامه مطلب

سادگی باید بگوییم که علت همه آنها مشکلات ناشی از انتخاب نادرست سیمها و اتصال نادرست کابلها و تعیین نادرست فیوزها و برند آنها است که اگر همه آن بگردن کارفرما نباشد مطمینا بخش اعظم آن تقصیر به خاطر کارفرما است
بگذارید کمی راحت تر صحبت کنیم وقتی صاحب یک فارم کوچک یا بزرگ برای تهیه تابلوی برق که قسمت اصلی تامین کننده برق ماینرها است از یک تابلو سازغیر اکادمیک و فقط تجربی کمک میگیرد که ذاتا قیمت پایینتری هم میدهد چگونه باید توقع داشته باشیم که
همیشه یکی از آرزوها و دغدغه‌های اساسی ادبی من تشکیل یک حلقه ادبی بوده است. البته معیارهایی برای خودم معین کرده‌ام ولی ترجیح میدادم خود به خود اتفاق بیفتد و با چند رفیق پای کار و باحال و اهل شعر و ادب آغاز کنم. اسمش را هم معین کرده‌ام گوشه ذهنم که آب بخورد. احتمالا این فرض برای خودم بماند اما به نظرم آمد که اگر نگفته‌ام تا بحال، بگویم...
 ﻣﺎﺩﺭ ﺍﺯ 5 ﺻﺒﺢ ﺑﺪﺍﺭ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ ﻭ ﻣﺸﻐﻮﻝ ﺎﺭﻫﺎ ﺧﺎﻧﻪ .ﻭﻟ ﺩﺧﺘﺮﺵ لنگ ﻇﻬﺮ ﺍﺯ ﺧﻮﺍﺏ ﺑﺪﺍﺭ ﺷﺪ ﻭ ﻨﺪ ﺳﺎﻋﺖ ﺑﻌﺪ ﺩﺭ ﻓﺲ ﺑﻮ ﺴﺖ ﺬﺍﺷﺖ : ﻫﻤﻪ ﻫﺴﺘ ﺍﻡ ﻣﺎﺩﺭ ...!ﺩﺭ ﻫﻤﺎﻥ ﻟﺤﻈﻪ ﻣﺎﺩﺭ ﻭﺍﺭﺩ ﺍﺗﺎﻕ ﺩﺧﺘﺮ ﺷﺪ،ﺩﺧﺘﺮک ﺩﺍﺩ ﺯﺩ : ﻫﺰﺍﺭ ﺑﺎﺭ ﺑﻬﺖ ﻔﺘﻢ ﺑ ﺍﺟﺎﺯﻩ ﻧﺎ ﺗﻮ ﺍﺗﺎﻗﻢ، ﻧﻤ ﻓﻬﻤ؟؟ﺭﺍﺳﺘ، ﺴﺖ ﺩﺧﺘﺮ ﻠ ﻻ ﺧﻮﺭﺩ ...
ﻣﺮﺩ ﺗﺎﺑﻠﻮ ﺧﺎﺗﻢ ﺎﺭ ﺷﺪﻩ ﺯﺒﺎ ﺭﺍ ﻪ ﺧﺮﺪﻩ ﺑﻮﺩ، ﺭﻭ ﺩﻮﺍﺭ ﻧﺼﺐ ﺮﺩ.ﻫﻤﺴﺮﺵ ﻔﺖ : ﺣﺎﻝ ﺑﺮ
اینو شنیدین هر انسانی یه داستانی برای زندگیش داره؟؟؟
من زیاد شنیدم!!!
ولی دوست دارم ازشون بپرسم... 
واقعا!!!
داستان داریم تا داستان
بعضی داستان ها ارزش شنیدن نداره 
بعضی ها هم اصلا ارزش گفتن هم نداره
ولی خوش بحال اونی که یه داستان جذاب برای خودش داره
از اون داستان ها که فیلم ها رو از اون می سازن
مثله خیلی از شهدای انقلاب اسلامی 
از این داستان ها هم آرزوست
 dota نامی که بدون شک همه شما تا بحال بار ها و
بار ها شنیده اید. عنوانی که از دل یک ابر شاهکار بیرون آمد، پر و بال
گرفت و حالا نامی برای خود ایجاد کرده که هر کسی جرات شوخی با آن را ندارد.
عنوانی که که هیچ وقت تکراری نمی شود و هیچ وقت نیز تمام نمی شود. با وجود
مسابقاتی که از ورزش های فیزیکی در آمد زا تر بوده یا بازی کنانی که بعضا
از فوتبالیست ها نیز مشهور تر هستند. این تنها گوشه ای از عظمت DOTA است.
ادامه مطلب
ابو  حمزه گوید از حضرت علی اب الحسین ع  سنیدم که میعرمود رسولخدا ص فرموده. همین. عیب.برای مرد بس.است  که ببیند از مردمان چیزی را که در خود نبیندو هم نشین خود را. بیازارد بچیزی. که بکار او نخورده. 3. حضرت باقر ع  فرمود  این عیب برای  مرد بس است که از عیبهای. مردم چیزی را جستجو کند و در صدد فهمبدن ان برایدکه  از دیدن ان در خود نا بینااست  یا چیزی را بر مردم عیب گیرد کهدر خود او هست و نتواند از ان عیب بیرون ایدو بحال. دیگری   در ایدیا. همنشین خود را بچی
ورزش کردن عادت بسیار پسندیده ای است و تا بحال کسی نتوانسته ادعا کند ورزش برای بدن ضرر دارد اما این فعالیت سودمند هم مثل هر کار دیگر یک سری آداب و مقدمات دارد که حتما باید رعایت شود تا نتیجه وارونه ندهد.باید بدانید که اساسا” هر برنامه ورزشی دارای ۲ مرحله بسیار با اهمیت و ضروری می باشد که شامل گرم کردن بدن و سرد کردن آن می باشد.
ادامه مطلب
بیشترین چیزی که دلم میخواد،اینه که یه دادگاه برگزار بشه به قضاوت عادلترین قاضی حاضر و اتفاقا و آدمای زندگیم از سه سال پیش تا بحال به قضاوت گذاشته بشن.
بیشتر از همه،خودم!
حداقل بفهمم کجا من مقصر بودم و کجا بقیه.
حقیقتا این روزا نمیتونم بفهمم و اینکه آدم نتونه بفهمه ظالم بوده یا مظلوم،یا چه درصدی از هرکدوم،عذاب بزرگیه.
ترجیح میدادم بخاطر کارهای بدم تنبیه بشم؛نه اینکه ندونسته تو این برزخ اسیر باشم تا نمیدونم کی.
این اولین باره که نمیتونیم تشخی
دیشب یکی اومده بود پیام ناشناس داده بود که
ایا تا حالا عاشق شدی ؟ و اگر اره بهش گفتی؟
من عصبی شدم و جوابشو دادم که چرا برات مهمه و اینا ... و این یه مسئله ی شخصیه ...
برگشت گفت همینجوری میخواستم دور هم باشیم:/
خلاصه بهش گفتم من واقعا تابحال عاشق نشدم چون احساس میکنم معنای عشق خیلی متعالی تر از این حرفاست که الان رایج شده...شده تا بحال از کسی خوشم بیاد  ولی عاشق نشدم..!
اره واقعا... خیلی وقتا هم خودم رو توبیخ می کنم که چرا از فلانی خوشت میاد حتی... دیگه چ
احتمالا شده تا بحال شنیده باشین که "ما تجربمون بیشتره" یا اینکه " ما بهتر میدونیم" و یا "ما صلاح تورو میخوایم"! و با این بازی کلمات جوون تر ها رو مجبور به کاری میکنن که بر خلاف میلشونه!!
چه استعدادهایی که تو این گرداب غرق نشده و چه سالهایی که برای لذت نبردن از زندگی اجباری تلف نشده!!
چی میشه که جبر خونواده ها انقدر زیاد میشه که آدما رو از عشق کردن با چیزی یا کسی که دوس دارن منع میکنن؟!
تا دنیا دنیاس یه جای خالی تو قلب آدما باقی میمونه که جاش با هزارا
سلامآیا تا بحال شدهدر سایت یا نرم افزاری در فضای مجازیمطلب ناصحیح مشاهده کنیدو به بودن آن اعتراض داشته باشید و ندانید که اعتراض خود را به کجا باید برسانیدراه حل ساده استدادستانی کل کشور در فضای مجازی سایتی را برای بررسی گزارش های مردمی جهت رسیدگی به تخلفات قرار داده استفقط کافی است آدرس سایت و عنوان شکایت را انتخاب کنید آدرس: filter.internet.ir که به ده عنوان کلی رسیدگی می کندکه بعضی از آنها را ذکر می کنیمالف) محتوا علیه عفت و اخلاق عمومیب)محتوا علی
ﺪﺭ ﺯﺣﻤﺘﺶ ﺩﺭ ﺩﻣﺎ 50 ﺩﺭﺟﻪ ﺳﺨﺖ ﻣﺸﻐﻮﻝ ﺎﺭ ﺮﺩﻥ ﺑﻮﺩﻭ ﺴﺮ 26 ﺳﺎﻟﻪ ﺍﺵ ﺑ ﺗﻮﺟﻪ ﻏﺮﻕ ﺩﺭ اینستاگرام ﺍﻦ ﺴﺖ ﺭﺍ ﺬﺍﺷﺖ : ﺑﺴﻼﻣﺘ ﻫﻤﻪ ﺪﺭﻫﺎ ... !
ﻣﺎﺩﺭ ﺍﺯ 5 ﺻﺒﺢ ﺑﺪﺍﺭ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ ﻭ ﻣﺸﻐﻮﻝ ﺎﺭﻫﺎ ﺧﺎﻧﻪ .ﻭﻟ ﺩﺧﺘﺮﺵ لنگ ﻇﻬﺮ ﺍﺯ ﺧﻮﺍﺏ ﺑﺪﺍﺭ ﺷﺪ ﻭ ﻨﺪ ﺳﺎﻋﺖ ﺑﻌﺪ ﺩﺭ ﻓﺲ ﺑﻮ ﺴﺖ ﺬﺍﺷﺖ : ﻫﻤﻪ ﻫﺴﺘ ﺍﻡ ﻣﺎﺩﺭ ...!
ﺩﺭ ﻫﻤﺎﻥ ﻟﺤﻈﻪ ﻣﺎﺩﺭ ﻭﺍﺭﺩ ﺍﺗﺎﻕ ﺩﺧﺘﺮ ﺷﺪ، ﺩﺧﺘﺮک ﺩﺍﺩ ﺯﺩ : ﻫﺰﺍﺭ ﺑﺎﺭ ﺑﻬﺖ ﻔﺘﻢ ﺑ ﺍﺟﺎﺯﻩ ﻧﺎ ﺗﻮ
این چریک مآب دشمن کش، ناله اش آرمانی نیست؛
چتر نجات باید تا حل این مشکل نماید؛
اگر با آفتابه به جنگ ترامپ رفته بودم تا بحال برنده شده بودم
ما با معاویه خاله بازی می کنیم و با یاسر گرگم به هوا؛
توپ مویزه نوش را در بادیه به عاریت داده ایم
اگر این مصاف رحیل رحل در کلام ملکوت هم باشد ما شیطانی دیگر به سامری خواهیم داد؛
تهران غاز شکم پر است و خوزستان دمبه آب شده در خشتک آقایان
این ناقوس، ناموس من نیست
اگر ضحاک به خنده خود مرد و من در اقیلم ابلیس مارد
ببین عزیزم؛ تو واسه من تموم شده ای.
برا من تموم شدی تو. دیگه وجود نداری.
برام مهم نیست. خوشحالم ازین بابت. ۹۰ درصد مردای سن بالا ازینا هستن که اگه یه دخترو بشناسن که عکسای لختی مثلا از خودش میزاره یا رفته کانادا جایی بدو بدو میرن تو اینستا فالوش میکنن بعد ک.ص لیسی شم میکنن. که یه پیزی هم یه روزی ازون دختر به اینا بماسه.
چقدر تاپاله هستید شماها.
سن بالا ها شما باشید وای بحال جوونا.
بچه بنظرتون یه پسر خجالتی میتونه یه وست پسر خوب باشه؟
بنظر من اولین
عشق مهدی میکشاند قلب را کوی ظهور/شیعه درآماده باش رفتن سوی ظهور/میشوددرمان درد قلبهای عاشقان/گشته مملو هرکجایی زمزم وبوی ظهور/با نشان آشکارش این جهان روشن کند/گنج زیبای عدالت هست درروی ظهور/وقت اصلاح درون وجنگ بادشمن شده/هست مزدکار شیطان درترازوی ظهور/او امید اهل بیت ومرهم بر انبیاء/خوش بحال شیعیان مست رهپوی ظهور/هست ایران ولایی دررکاب نائبش/سوی کعبه رفته اینک بازهم گوی ظهور/
دماغ فیلی یا فیل ماهی یا هر اسمی که به ان لقب میدهید از ماهیان شب کار و زیبای اب شیرین محسوب شده و بیشتر روز را در استراحت گاهی که برای خود انتخاب کرده به استراحت میپردازد و در شب فعالیت خود را شروع میکند.با اکثر ماهیان بجز هم نوع خودش سازگار است.بینی یا خرطوم این ماهی دارای الکتریسیته است که برای یافتن کرمها و حشرات و شکار انها استفاده میکند.

این ماهی که خواستگاه اصلی ان افریقاست از ماهیان جذاب اکواریم به شمار میرود و در اکواریوم های مناسب
روزی، یک پدر روستایی با پسر پانزده ساله اش وارد یک مرکز تجاری می شوند. پسر متوّجه دو دیوار براق نقره‌ای رنگ می شود که بشکل کشویی از هم جدا شدند و دو باره بهم چسبیدند، از پدر می پرسد، این چیست؟ پدر که تا بحال در عمرش آسانسور ندیده می گوید پسرم، من تا کنون چنین چیزی ندیده ام و نمی دانم. در همین موقع آنها زنی بسیار چاق را می بینند که با صندلی چرخدارش به آن دیوار نقره‌ای نزدیک شد و با انگشتش چیزی را روی دیوار فشار داد و دیوار براق از هم جدا شد و آن ز
مردی به نام نجیح روایت کرده که گوید: حسن بن علی (علیه‌السّلام) را دیدم که غذا
می‌خورد و سگی نیز در پیش روی او بود که آن حضرت هر لقمه‌ای که می‌خورد لقمه دیگری
همانند آن را به آن سگ می‌داد. من که آن منظره را دیدم به آن حضرت عرض کردم: اجازه
می‌دهی من این سگ را با سنگ بزنم و از سر سفره شما دور کنم؟ در جواب من فرمود: «دعه
انی لاستحیی من الله (عزّوجلّ) ان یکون ذو روح ینظر فی وجهی و انا آکل ثم لا اطعمه؛
او را بحال خود واگذار که من از خدای (عزّوجلّ) شرم
احتمالا شده تا بحال شنیده باشین که "ما تجربمون بیشتره" یا اینکه " ما بهتر میدونیم" و یا "ما صلاح تورو میخوایم"! و با این بازی کلمات جوون تر ها رو مجبور به کاری میکنن که بر خلاف میلشونه!!
چه استعدادهایی که تو این گرداب غرق نشده و چه سالهایی که برای لذت نبردن از زندگی اجباری تلف نشده!!
چی میشه که جبر خونواده ها انقدر زیاد میشه که آدما رو از عشق کردن با چیزی یا کسی که دوس دارن منع میکنن؟!
تا دنیا دنیاس یه جای خالی تو قلب آدما باقی میمونه که جاش با هزارا
باولایت باش تانوری به ایمانت رسد/باولایت باش تاعزت به آن جانت رسد/درسحرمعشوق می خواهدخدا در بندگی/باولایت باش تاهرلحظه احسانت رسد/راه حل دلسپاری رمی شیطان رجیم/باولایت باش تاآن وقت سامانت رسد/عده ای همچون شهیدان محو در آرامشند/باولایت باش تاآن دُر غلطانت رسد/دورکن دنیاپرستی هست راز اتصال/باولایت باش تا مزد مسلمانت رسد/خوش بحال عارفان درنیمه شبهای دراز/باولایت باش تامعنای قرآنت رسد/وقت هم عهدی رسیده باامام وهرشهید/باولایت باش تاعزت به ای
آیا تا بحال به این فکر کرده‌ایم که قانونی که تصویب می‌کنیم یا حرفی که می‌زنیم یا تمجیدی که می‌کنیم چقدر «واقعی» و «تعمیم‌پذیر» است؟ و چقدر ناظر به «موقعیت» و «دیگری»؟
به عنوان مثال ممکن است جمعی باشیم که برای نظم آن جمع قانونی وضع می‌کنیم و و برای دوام آن جمع هر وقت هم خواستیم تبصره به آن اضافه می‌کنیم و هر وقت هم «صلاح» دیدیم تغییرش می‌دهیم... اسممان را هم می‌گذاریم قانون‌پذیر! منتهی آن قانونی که خوشامد ماست! یا در یک موقعیتی که با فرد
ایشان اولیاخدا و یاران دین بودند مردم را بکا ر خیر ترغیب.   نموده وامر میفرمودندمن بخردسال و بزر گسالشان. بهر کس از انها  که. یاد کردم ویاد تکردم ایمان اوردم و بخدای تبارک و تعالی. پروردگار جها نیانست ایمان اوردم سپس زنار صلیب طلابی راکه بگردن داشت برید و بشگست و گفت از قبیله قیس بن ثعلبه میباشد واوهم مانند تو در نعمت  اسلا م است با یگدیگر مواسات و همسایگی کنید و من از حق اسلامی شما دریغ نخواهم کرد او گفت اصلحک الله  بخدا که من ثروتمندم ودر مح
دانلود رایگان نسخه Font Awesome Pro v5.8.2ین نسخه رایگان ۱,۱۰۹ آیکون و در نسخه PRO شامل ۱,۸۷۷ آیکون جدید به نسخه رایگان اضافه شده است که در بیش از ۴۶ دسته قرار دارند. همچنین SVG های جدیدی به همراه Javascript وجود دارند که استفاده از آنها کاملا بدون مشکل انجام می شود. تا بحال بیش از ۱۰۰ میلیون وب سایت از Font Awesome در طراحی صفحات شان استفاده کرده اند. در حال حاضر استفاده از وب فونت Web Font در اکثر سایت های روز دنیا استفاده می شود و یکی از کتابخانه های مطرح و کامل در این ز
کولر گازی هیتاچی S25YHA یکی از کولر گازی های کاملا بروز و توانای شرکت هیتاچی که طبق گفته سازنده این کولر را اگر بخرید چند نسل شما استفاده خواهند کرد.البته تا بحال هم گزارشی بابت خرابی آن دریافت نشده است.اگر شما هم از این کولر خرید کردید حتما نظر خود را بیان نمایید.
دامنه خلاقانه شکاف دیواری هیتاچی این امکان را فراهم می آورد.
داشتن قابلیت گرم کردن یا سرد شدن فضای 26٪ سریعتراین پیشرفته از هر جایگزین غیر اینورترهمچنین سیستم کنترل دقیق دما را قادر
بنام خدا
باسلام 
حتما تا بحال،محافظ وسایل برقی،مثل محافظ تلویزیون،یخچال،کامپیوتر و .. را دیده اید، شاید تصویر کرده اید، ولتاژ را در حد بخصوصی نگه میدارد! یا خودش کنترولش میکند! 
کنترولش میکنند،اما شاید نه بدان شکلی که شاید تصور می کنید! محافظ کار دیگری می کند، که در ادامه ان را به زبان ساده توضیح میدهیم.!

ادامه مطلب
وداع ماه مبارک زچشم گریان است/نشان بنده مومن طلوع ایمان است/بساط وسفره رحمت روداز این محفل/نگاردیده عاشق دوچشم باران است/زعشق آل پیمبر خدای داردلطف/به عیدفطرعزیزان شکوه احسان است/رفیق اشک سحرشو به آیت رحمان/همیشه قلب رفیقان بهارقرآن است/قبول هرچه عبادت ولایت مولاست/خوشا بحال سعادت که باشهیدان است/ظهوریوسف زهرابود زحق عیدی/همان که مرهم دلها بر مسلمان است/
یک امام جمعه شد مهمان عاشورائیان/همنشین با شهیدان درشب قدری عیان/حضرت خرسندرا خرسند رحمانی رسید/گوهرتقدیراو گشته شهادت درجهان/استجابت دردعایش زودمعنا گشته است/مثل مولایش علی پرزد بسوی آسمان/قاتلش چون ابن ملجم خنجراز رو بسته بود/شمرگونه باجنایت هست درخیل بدان/لیک اندر کازرون گشته عزایی بس بزرگ/درفراق یاررهبر چشمها شد بی امان/خوش بحال برشهیدان رهنمای عالمند/زمزم آمادگیها داده بر صاحب زمان/
نوعی جن که در مازندران به ونگ زن معروف است. افراد کمی تا بحال دیدنش با این حال بعضی ها میگندکه نامرئی هستش!!! معمولا سر جاده ها میشینه و افراد رو تنها گیر میاره و به اسم کوچیک صداشون میکنه, میگفتن وقتی تنها بریم تو باغ شبیه صدای یه آشنا صدات میکنه و با خودش میبره…ونگ زن نوعی از دوال پا که توی ایرانه (مخصوصا توی مازندران) اسمش ونگ زن هست. البته توی مازندران میگن که این پیر زن ها معمولا نوزاد هارو میدزدن و برای همین هم با تا ۴۰ روز یه دعای مخصوص
پرتال جامع علوم صوتی فایل های صوتی,آموزشی ,بسیار جذاب,وآموزنده WPESHARAT تفاوت بین ستاره و سیاره در چی هستش تا بحال فکر کردید که چرا ستاره ها چشمک میزنن؟!! اگر میل دارید درباره نجوم و فضا چیزهایی رو بصورت تخصصی اما بسادگی یاد بگیرید بیاید تا باهم بشنویم   بهترین سطوح [...]
این نوشته ستاره و سیاره ها چه تفاوتهایی دارند برای اولین بار ظاهر می شود در Wpesharat & پرتال جامع علوم صوتی اشارت.
روزی حضـرت امیرالمؤمنین علی (‌علیه السلام) نزد اصحاب خود فرمودند:من دلم خیلی بحال ابوذر غفاری می سوزد؛ خدا رحمتش کند.اصحاب پرسیدند چطور ؟مولا فرمودند:آن شبی که به دستور خلیفه ماموران جهت بیعت گرفتن از ابوذر برای خلیفه به خانه ی او رفتند چهار کیسه ی اشرفی به ابوذر دادند تا با خلیفه بیعت کند.ابوذر خشمگین شد و به مامورین گفت:شما دو توهین به من کردید؛اول آنکه فکر کردید من علی فروشم و آمدید من را بخرید،دوم آنکه بی انصاف ها، آیا ارزش علی چهار کیس
در اینبخش با 10 نشانه هک شدن گوشی موبایل آشنا میشویم. تا قبل از ظهور موبایل های هوشمند هک شدن گوشی مساله چندان مهمی بـه شمار نمی آمد، اما حال و با گسترش و پیشرفت تکنولوژی راه های زیادی برای هک کردن تلفن های هوشمند و سرقت اطلاعات وجوددارد، موبایل مـا حاوی اطلاعات مهمی درمورد زندگی خصوصی مـا می‌باشد اما از کجا بفهمیم تا بحال هک شده ایم یا خیر؟ با مـا همراه باشید.
بعضی از ما آدم ها فکر می کنیم که هر عیبی در دنیا وجود دارد متعلق به دیگران است و ما از هر عیب و نقصی پاک هستیم در حالی که اگر مقداری انصاف به خرج بدهیم و اندکی به خودمان توجه کنیم می بینیم که نیازی نیست که به عیب دیگران مشغول باشیم و بهتر این است که به زدودن عیب های خود مشغول باشیم.
عشق درمانش فقط باشدخدا واهل بیت/شورسامانش فقط باشد ولاواهل بیت/این جهان اندرمسیرعشق معنامیشود/شیعه هم تاروزمحشرشد وفا واهل بیت/معرفت لازم بودتا وصل برجانان شوی/میرسد بر قلب مومن هم عطاواهل بیت/درکنار حوض کوثر عترت وقرآن رسد/خوش بحال آنکه باشد بادعا واهل بیت/گوهرخوب ولایت رمز ایمان وامان/هست آرامش همیشه درصفا واهل بیت/کشورایران ماشداسوه درروی زمین/دوست دارد رهبرش را بارضا واهل بیت/مژده آل پیمبر مهدی وروز ظهور/میرسد ناگه به عالم آن ندا وا
بسم رب الشهدا
دیشب تو ماشینش نشسته بودیم و کارمون طول کشید... 
میگفت برام عجیبه چرا این درست نمیش:-[
وسط کار گوشیش زنگ خورد!
سلام علیکی کرد و گفت میشه5دیفه دیگه زنگ بزنی!!!
که گفت من اونورم!!!
از حرفاشون متوجه شدم که تماس از سوریه است... 
چشمام پر شد و التماس دعا گفتم... 
بهش سپرد که به اسم دعا کنه
آلاء بنت مریم
حس خیلی خوبی داشتم که یکی تو حرم بی بی اسمی از من کمترین ببره.... 
خوش بحال پسرا که میتونن برن سوریه
چقدر به این التماس دعا نیاز داشتم
پ ن:حالا ک
چرا بعضی وقتها ما اونقدر بی رحم می شویم که همه احساس ترس از وجودمان می کنند ولی خودمان اصلا نمی فهمیم؟ وقتی ویدئو مربوط به اون کودک زباله جمع کن را که در سطل آشغال انداخته بودند را می دیدم، فقط ترسیدم. راستش اولش صرفا داشتم به کار اون فرد فکر می کردم و می گفتم چقدر کار بدی کرده است ولی بعدا که به خودم آمدم ترسیدم. گفتم من چه کارهایی می کنم که فقط ازم تا بحال فیلم نگرفته اند! شاید اگر از سبقت گرفتن من هم و رفتار بد من در رانندگی هم فیلم بگیرند به ه
نمیدونم اصلا باید بگم یا نه؟ اما یه آدم با ابراز محبت روزای الانمو خراب کرده. هی با خودم میگم برگردم و این مطلبو پاک کنم و از پرتالم خارج شم اما حس میکنم گفتنش بهتر باشه.
اعصابمو خورد کرد. چندشم شد ک انقدر واضح از احساسات عجیب و از نظر من بچگانه اش حرف میزد. چجوری ی آدم میتونه ب کسی که تا بحال یک کلمه هم باهاش صحبت نکرده این حرفارو بزنه؟
حتی الان ک دارم مینویسم و هی یاد حرفاش میفتم عصبی میشم
اول با احترام باهاش برخورد کردم. وقتی دیدم هی رو حرف خو
بوی باران، بوی سبزه، بوی خاک
شاخه های شسته، باران خورده پاک
آسمان آبی و ابر سفید
برگهای سبز بید
عطر نرگس، رقص باد
نغمه شوق پرستوهای شاد
خلوت گرم کبوترهای مست
نرم نرمک رسیده اینک بهار
خوش بحال روزگار …
 #گلدشت_زیبا
ادامه مطلب
آمده فصل زکات و موسم ایثارآن/میرسدسوی مسلمان برکت بسیار آن/درحریم حق همیشه مال خودرا پاک کن/زمزم صدهابشارت بردل بیدار آن/آیه قرآن رسیده ازبر گنج زکات/خوش بحال مومنین ورحمت هربارآن/اهل بیت مصطفی هم اهل ایتاء زکات/سیره پاک ولایت هست دررفتارآن/بذل وبخشش کن فراوان بریتیم وبرفقیر/درقیامت بهره باشد برهمه آثارآن/میشودآباد هرجابا زکات مسلمین/صداثرتبلیغ دارد در پی گفتارآن/ای مسلمان ولایی زمزم اخلاص شو/میرسد روزی بسویت شمه اسرارآن/دوره آخرزمان و
به نام خداوند مردان پاک
بود آفریننده ی آب و خاک
خدایی که جز او خدایی نیست
بگو آفریننده جز او کیست؟
خدایا گناهانانمان را ببخش
که این بی حواسیمان را ببخش
تو پوشنده و من پر از عیبها
از عنایات تو من بُوَم زیبا
سلام 
در این وبلاگ ان شا ءالله قرار است با زندگی دلاورمردانی زندگی کنیم که زندگی را فدای دینشان کردند و زندگی ابدی را در شادی و اطمینان از رستگاری بدست آوردند
این دلاورمردان شهدا هستند
علی الخصوص شهید رسول خلیلی رفیق جینگ ما
و دوبیتی در وصف
۲۵ بهمن روز ولنتاین، روز عشق است.
عشاق بهم هدیه میدهند، جشن میگیرند، بیرون می روند و... .
اما یک چیزی، تا بحال شده که روز ولنتاین بیاید و دغدغه ی دیگری  به جز دوست دختر/پسر تان داشته باشید؟
شده روز ولنتاین یک هدیه ی خوشگل با یک شیرینی یا کیک قلبی❤ بخرید و ببرید خانه ی مادرتان؟ یک بوس خوشگلش کنید و از ته دلتان بگویید که عاشقش هستید؟
کسی که اولین نفردر زندگیتان است که به شما عشق ورزیده و در وجود خود پرورده است.
ادامه مطلب
پیش نویس : می خواهم بگویم حرکت کردن گاهی درد دارد. که با داشتن امید (ایمان ، باور) این درد قابل تحمل و گاهی غرور آفرین می شود.
گاهی هدفی در زندگی نداریم - یا هدف شفافی در زندگی نداریم.
انسان هستیم ، خوبیم ، خودمان را دوست داریم ، خطایی هم نکرده ایم که از خودمان دلگیر باشیم. 
که حتی معتقدم که اشتباه کردن بخشی از فرآیند یادگیری است . خوشا بحال کسی که زودتر اشتباهات زیادی را مرتکب شود و البته با هدف یادگیری و نه با هدف گذراندن وقت و یا ...
اما وضعیت موج
در صدر  اسلام مسلمین افتخار می کردند که وعده غذایی در خدمت رسول الله باشند تا به برکت سفره شان بیفزاید 
روزی مردی حضرت را دعوت کرد و رسول خدا هم پذیرفت پس از لحظاتی سفره گسترده شد . رسول خدا ناگهان  دید که مرغی بر سر دیواری تخمی گذاشت تخم  مرغ سر خورد و پایین افتاد . میان در میخ بزرگی کوبیده شده بود تخم مرغ میان آن میخ قرار گرفت و نشکست . رسول خدا تعجب کرد . میزبان جلو آمد و عرض کرد یا رسول الله شما بر سر سفره ای وارد شده اید که تا بحال بلایی بر ان
یه سوال چند وقته فکرم رو به خودش مشغول کرده :
واقعا اگه فعالیت ویروس تو دمای بالا متوقف میشه پس چرا تو همون سوپ لعنتی خفاش متوقف نشده؟! 
جدی  تا بحال به این موضوع فکر کردین ؟ اگر نه فکر کنین که چطور میشه ؟!
میگن اگر نان از بیرون خریدین بصورت داغ شده استفاده کنین!
گوشت و مرغ و غذاهای دیگه رو بصورت پخته و گرم مصرف کنین !
شیر رو جوشانده که ویروس بمیره و نتونه به شما ضرری برسونه!
خب این سوپ هم بالطبع داغ بوده دیگه!!
 چطور همچین ویروسی ازش تولید شده؟!

+
بیماریی است که وقتی به انسان حمله می‌کند، فرد قدرت خلاقیتش را از دست می دهد، دیگر نمی‌تواند نوآوری کند، همیشه مستأصل است و قادر به یافتن راه‌حل‌های جدید نیست. مغز هنوز هم این توانایی‌ها را دارد اما چون آرتروز گرفته قادر به تفکر و خلاقیت نیست و نمی‌تواند تمام قدرت خود را به‌کار بندد. فرد مبتلا به آرتروز فکری در هر سن و سالی که باشد از فکر کردن و خلاقیت و آموختن رنج می‌برد، نمی تواند کتاب بخواند، نمی تواند برنامه‌های آموزشی و مفید را تما
آزمون سخت شیعه دوره آخرزمان/غیبت مهدی نموده امتحانی شیعیان/حق وباطل جنگ دارد دائما با یکدگر/خوش بحال هرشهید وبر امام عاشقان/ریشه دین محمد در ولایت محوری است/مثل زهرا اسوه بودن ازبرای این جهان/کربلاباشد پیامش دلسپاری برولی/باولایت تا شهادت آرزوی مومنان/وقت هم عهدی رسیده باامام و رهبری/جنگ دارد شیعه دائم باتمام دشمنان/عده ای باعشق دنیا همردیف شرشدند/گشته مردود زمانه درمیان دوستان/ازبصیرت شیعه باشد دررکاب رهبری/امربرمعروف دارد هرکجاو هر م
مدتی است، هی منتظر می مانم تا موعدش فرا برسد. موعد اذان مغرب. شمرده ام...کمتر از ۱۵ پلاک با خانه کوچک ما فاصله دارد، این خانه بزرگ. نمی دانم چرا، ولی اسمش همت آباد است. شاید چون با همت مردم محل آباد شده. سادگی و بی پیرایگی در این محل موج می زند. خبری از هشتی و طاق و مقرنس و کاشی کاری های انچنانی نیست. حتی در محرابش. در عوض سرشار از معنویت است. تصویر بالا ورودی شبستان مسجد همت آباد است. مسجدی با امام جماعتی از سلسله سادات که با وسواس خاصی سوره حمد را ق
باید افکارم را از نو بنویسم‌‌‌...
 اعتقاداتم را... 
 علایقم را...
 تمام چیزها و فکرهای مشمئز کننده ام را...
 باید لیستی نو از دوستان و عزیزانم بنویسم...
 باید مثل تابلو کلاس لیست خوب و بد درست کنم...
 باید ، بایدهایی باشد...
 این حجم از قیل و قال کلمات توی سرم طوفانی شده است مخرب نمیدانم از کجا به کجا میچرخد فقط اینقدر میدانم که ثبات را از من گرفته است...
 زبانم سکوت،اما ذهنم درگیر این رژه طولانی کلمات است... 
 این نوشتن بی سروته کمی آرامم میکند ...
 ج
باید افکارم را از نو بنویسم‌‌‌...
 اعتقاداتم را... 
 علایقم را...
 تمام چیزها و فکرهای مشمئز کننده ام را...
 باید لیستی نو از دوستان و عزیزانم بنویسم...
 باید مثل تابلو کلاس لیست خوب و بد درست کنم...
 باید ، بایدهایی باشد...
 این حجم از قیل و قال کلمات توی سرم طوفانی شده است مخرب، نمیدانم از کجا به کجا میچرخد، فقط اینقدر میدانم که ثبات را از من گرفته است...
 زبانم سکوت،اما ذهنم درگیر این رژه طولانی کلمات است... 
 این نوشتن بی سروته کمی آرامم میکند ...
سایت سورفینگ adBTC مبلغ پرداختی برای هر سورفی را تا 50 ساتوشی نیز افزایش داده است. تا بحال مبلغ پرداختی برای هر سورف نهایتا 35 ساتوشی بوده است و حالا بعضا تا 50 تا نیز اضافه گشته است. بنابراین در مواقعی ممکن است با سورف های بالای 35 ساتوشی نیز مواجه می شوید. برای آشنایی بیشتر با این سایت و ثبت نام در آن، اینجا را کلیک نمایید.
طلای خوردنی و نوشیدنی : طلا به عنوان گرانبها ترین فلز و مهم ترین پس اندازهای بشر است.آیا شما تا بحال تجربه ی خوردن طلای خوردنی زا داشته اید؟ آیا تا به امروز غذاها یا دسرهایی که با استفاده از طلا تزیین شده اند را از نزدیک دیده اید؟ در ادامه این پست نیز در این باره بحث خواهیم کرد و توضیحات بیشتری درباره این موضوع به شما ارائه خواهیم داد.
همانطور که قبلا گفته شد از طلا میتوان بعنوان یک افزودنی استفاده کرد و آن را به خوراکی ها و حتی نوشیدنی ها اضاف
یکی از جدیدترین روش های درمان افتادگی غبغب، پلاسماجت غبغب می باشد.
اگر تا بحال نام آن به گوشتان نخورده باشد شاید بپرسید پلاسماجت غبغب چیست؟
در این روش بدون نیاز به تیغ و جراحی افتادگی غبغب درمان می گردد.
اگر بدنبال یک مرکز معتبر در این زمینه هستید پیشنهاد می کنم سری به مرکز پلاسماجت غبغب آوا بیوتی بزنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر  درباره هزینه پلاسماجت غبغب، مزایای پلاسماجت غبغب و عوارض پلاسماجت غبغب مقاله "پلاسماجت غبغب چیست؟ | هزینه پلاسماج
همیشه توی خونمون دنبال یه جای دنج میگشتم که وقتی میخوام نقاشی کنم بهم انرژی بده.
فکر کنم پیداش کردم. دیروز یه تغییراتی توی اتاقم دادم. یه جای دنج درست کردم و میزم رو بردم اونجا.
امروز نشستم به نقاشی کشیدن. خیلی خوب بود. گمونم پاییز و زمستون دنجی در راه داشته باشم. البته اگه تنبلی نکنم.
شایدم واسه اینه که ریخت و پاشای دورم رو جمع کردم. آخه وقتی میشینم پای کار خیلی شلخته میشم.
دست خودم نیست. وسایل کارم زیاده. پهن کردنش آسونه و جمع کردنش سخت. 
دیروز
آموزش فنی خودرو - ترموستات
1⃣ زمان سربالایی موتور خودرو داغ شده و در سرپایینی یکمرتبهو دفعتا سرد شده که احتمال تاب برداشتن سرسیلندر و ترک برداشتنسرسیلندر و بلوکه سیلندر زیاد است. این دوستمان تا بحال شانس آورده.2⃣ در سرمای خیلی سرد بخاری در نیم ساعت گرم می شود.3⃣ موتور در دمای نرمال کار نمی کند .چون اولا دیر به دمای مطلوب می رسد تا آن موقع موتور در شرایط نرمال کار نمی کند.در ضمن دمای مطلوب کارکرد موتور 85 تا 95درجه است .پایین تر یا بالاتر آسیب زا
گذشت زمان، بر آنها که منتظر می‌مانند بسیار کند، 
بر آنها که می‌هراسند بسیار تند، 
بر آنها که زانوی غم در بغل می‌گیرند بسیار طولانی، و بر آنها که به سرخوشی می‌گذرانند بسیار کوتاه است...
اما بر آنها که عشق می‌ورزند، زمان را آغاز و پایانی نیست♥️
ویلیام شکسپیر
روزی ملا نصرالدین در خزینه حمام به خواندن پرداخت. آواز خود را بسیار نیکو و شیرین یافت. پس به نزد حاکم رفت و به او گفت هر آینه مهمان گرانقدری داشتی مرا خبر کن تا از آواز ملکوتی خود وی را مستفیض گردانم.
بعد از مدتی چند نفر مهمان حاکم شدند و حاکم خواست تا بساط سرور آنان را مهیا کند پس یاد ملا افتاد و به نوکرانش دستور داد تا وی را حاضر کنند.
ملا که آمد به وی گفت: بخوان.
ملا گفت: فرمان بده تا خزینه ای بیاورند.
حاکم گفت مردک چطور اینجا خزینه مهیا کنم؟ پس
کسی که غافل باشد ونداند که مسافر است،درجای خود می ماند،
چناچه سعدی گفته است:
حَرم درپیش است وحرامی درپس،
اگررفتی؛بُردی
واگرخفتی،مُردی

شیطان صریحا گفت من درکمینم:

قَالَ فَبِمَا أَغْوَیْتَنِی
لَأَقْعُدَنَّ لَهُمْ صِرَاطَکَ الْمُسْتَقِیمَ 
ﻔﺖ : ﺑﻪ ﺳﺒﺐ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﻣﺮﺍ ﺑﻪ ﺑﻴﺮﺍﻫﻪ ﻭ ﻤﺮﺍﻫﻲ ﺍﻧﺪﺍﺧﺘﻲ ، 
ﻳﻘﻴﻨﺎً ﺑﺮ ﺳﺮ ﺭﺍﻩ ﺭﺍﺳﺖ ﺗﻮ 
[ ﻛﻪ ﺭﻫﺮﻭﺍﻧﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﺍﺑﺪﻱ ﻣﻰ ﺭﺳﺎﻧﺪ ] ﺩﺭ ﻛﻤﻴﻦ ﺁﻧﺎﻥ ﺧﻮﺍﻫﻢ ﻧﺸﺴﺖ.

و
امام صادق ع میفرمود از مناجتهای خدای عزوجل با موسی ع این بود که ای موسی بدنیا تکیه مکن مانند تکیه کردن ستمگران و تکیه کردن کسی که انرا پدر و مادر خود دانسته ای موسی اگر ترابخودت واگذارم که بان بنگری مجبت ورونق دنیا بر تو چیره شود ای موسی در کار خیر با اهلش مسابقه  وگذار و بر انها پیشی گیر زیرا کار خیر مانند اسمش  نیکو و پسندیده است و انچه ا زدننا یا را که بدان  احتیاج نداری رها کن و بفریب خورندگان بدنیا و بخود و اگذاشتگان منگر و بدانکه اغاز هر
بیمارستان نمازی شیراز
آیا تا بحال برایتان پیش آماده که دنبال آدرس بیمارستان نمازی شیراز باشید؟ بیمارستان نمازی شیراز، بیمارستانی است در شهر شیراز واقع شده است. محمد نمازی، در سال ۱۳۲۹ خورشیدی، این بیمارستان را بنیان گذاشت. این بیمارستان تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی شیراز اداره می‌شود و نوع فعالیت آن آموزشی درمانی می‌باشد.

منبع: سارجو
  دومین سالگرد سانچی
می سوزد و فریاد میزنم ,  می سوزد و اشک میریزم ,شیون میکنم و لبخند می زند , به سمتش دست دراز میکنم و دست هایش را پشتش قایم میکند , نزدیک میشوم  و دور میشود ؛ ناگاه آتش زبانه میکشد...........
   هراسان از خواب میپرم.زمان و مکان را به یاد نمی آورم. منگ منگم,گیج گیج.در ذهنم قیافه اش را مرور میکنم.یاد ندارم تا بحال اورا حتی ثانیه ای بیرون از عالم خیال دیده باشم. هرچه بیشتر میگردم کمتر پیدا میکنم.چند روزی میشود که هرگاه چشمانم را میبندم
تابحال خواب خود را فراموش کرده اید؟ آیا دچار بختک شده اید؟ خوابهای رنگی چطور آیا تا بحال دیده اید؟
در این پست ۱۰ موضوع جالب در مورد خواب دیدن را عنوان نموده ام.
خواب دیدن افراد نابیناکسانی که بعد از تولد نابینا می‌شوند می‌توانند تصاویر را در خواب ببینند.
افرادی که نابینا به دنیا می‌آیند نمی‌توانند در خواب تصاویر را ببینند، اما نابینایان خوابهایی به شفافی افراد بینا دارند.
که البته شامل حواس پنج گانه دیگر مثل شنوایی، چشایی، بویایی، لامسه
برنامه ام‌ اینکه یه روتین جدید رو شروع کنم اگر خوب پیش رفت ک اعلام میکنم اگر خوب پیش نرفت خودتون پستو فلاپ شده در نظر بگیرید:)
+میشه دعا کنید سمیولوژی رو خوبِ خوب بدم؟
+تا بحال به این فکر کردین ک یه کاری چون بدرد بقیه و خودتون میخوره رو انجام بدین و بیخیال آرزوتون بشید یا برعکس؟!کدومش اولویته؟کدومش با ارزش تره؟انتخاب سختیه!
+دکتره متخصص ENT عه اومده سرکلاس چندتا اصلاح شاخ پزشکی که در سطح مانیست بلغور کرده بعد میگه شماها ک درس نمیخونید:/ کل کلاسش
اولین اولین ها برترین برترین‌هاشخصیتی که دوست و دشمن به ستایش از او پرداختند و از توصیف کامل او اظهار عجز کردند نیاز تعریف و توصیف ندارد❗معلم جبرائیل خود را عبد و بنده ای از بندگان حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم می خواند!فقال: یا أمیر المؤمنین! أفنبی أنت؟ فقال: ویلک إنماأنا عبد من عبید محمد صلى الله علیه وآلهکافی ج۱ ص ۹۰خوشا بحال امت ایشان که مورد رحمت حضرت حق قرار گرفتند هرچند گناهانی که امم سابقه بخاطر آنها عذاب می شد
 آیا تا بحال این سوال برایتان پیش آمده است که اگر #اینستاگرام، #توییتر و امثال آن صهیونیستی است، پس چرا کانال khamenei.ir در این شبکه ها حضور دارد؟ آیا حضور این کانال در #شبکه_های_صهیونیستی مورد تایید #امام_خامنه_ای یا دفتر امام خامنه ای است؟آیا این کانال ارتباطی با #دفتر امام خامنه ای دارد؟جواب این سوال را در سند زیر مشاهده نماییدسوالی که مدیر بخش فقهی پایگاه دفتر #امام_خامنه_ای شخصا آنرا جواب داده اند.
شاید خنده دار باشه، ولی یکی از آرزوهای همیشگیِ من این بوده که عاشق تنهایی باشم! که از نبودن ِ آدما اذیت نشم، که وقتی تنهام بگم آخیییش! حالا برم از خوشی پرواز کنم تو آسمونا! 
ولی متاسفانه به شدت از تنهایی بدم میاد!
هیچوقت بلد نبودم با خودم تنها باشم و از خلوتم لذت ببرم.حتی وقتی تو قطار یا اتوبوسم تنها میشدم، باید یه چیزی در گوشم وزوز میکرد، چیزی مثل هندزفری! تو خوابگاه که تنها میشدم که اصلا انگار همه غم عالم میریخت تو دلم! واسه همینم بعد از یک ما
نظریه ی مهبانگ یا بیگ بنگ یا خلقت تصادفی یکی از ساده انگارانه ترین نظریه هایی است که تا بحال مطالعه کرده ام. 
بصورت کلی نظریه پرداز در انتهای مطالعات خود به هیچ چیز نرسیده و از سر استیصال این نظریه را ارائه کرده.
با یک مثال ساده میتوان این نظریه ساده لوحانه را رد کرد. 
آیا تابحال شما ساعت مکانیکی دیده اید ؟ فرض کنید جهان واقع فقط یک ساعت مکانیکی است ، چطور میتوان یک ساعت مکانیکی را بصورت تصادفی ساخت؟ مثلا با کوبیدن یک قطعه فلز به زمین ، ناگهان
 آن روز در آسمان هفتم خبری بود ، همه چیز به هم ریخته بود و صدای گریه کودکی به گوش می رسید که مدام داد می زد (( زمین را دوست ندارم )) . خداوند صدای کودک را شنید ، پس ، آفرین ، یکی از فرشتگان زیبایش را صدا کرد واز او خواست آن کودک را نزد او بیاورد . کودک را پیش خدا آوردند ؛ هنوز گریه می کرد . همه رفتند و کودک ،  با خدا ، تنهاماند او هرگز خدا را ندیده بود تنها می دانست که او و تمام آن کودکانی که به زمین سفر می کنند نقاشی های خداوند هستند . چشمان سیاه و درشت
بسم الله الرحمن الرحیم
شب جمعه بود شبی که نام ارباب بهش گره خورده شبی که  مادرزائر مزار حسینشه
از فرط خستگی خیلی زود خوابیدم ...
خواب دیدم زائر حرم قره عین المرتضی زینب کبری خواهر ارباب  هستم
تنها نبودم دونفر دیگه همراهم بودن یه نفرشون خیلی کوچولو بود اسمش حسین بود تو بغلم آروم خوابیده بود انگار من مادرش بودم...
از 15 سالگی چشم هایم حرم بانو را ندیده بود که الحمدلله در خواب حاصل شد

این روزها برای من غارتنهایی خیلی لذت بخش شده
این روزها همش د
سری بازی های جنگ ستارگان یا همان Star Wars یکی از جذاب ترین و مهیج ترین بازی هایی است که در سبک ماجرایی و روبوتیک تا کنون ساخته شده است. در بازی Star Wars: Battlefront شما در نقش یک روبات فوق العاده پیشرفته به ماجراجویی های فراوانی رفته و با نابود سازی دشمنان به هدف اصلی خود می رسید. هم چنین تا بحال چندین فیلم , کتاب , بازی و.. در مورد این اثر بسیار زیبا ساخته شده است. بازی Star Wars Battlefront کاملا کم حجم بوده و از گرافیک فوق العاده زیبای و موسیقی های متن بسیار دلنش
مزایای
زایمان طبیعی:شما به عنوان یک مادر باردار حتماً تا بحال در مورد زایمان و
نحوه انجام آن فکر کرده اید، حتماً از خود پرسیده اید که باید کجا و چگونه
زایمان کنم ؟ کدام روش زایمان برای من مناسب تر است؟ باید بدانیم که
زایمان یک امر فیزیولوژیک و کاملاً طبیعی است که براساس پاره ای فعالیتها و
تغییرات منظم طبیعی که خود به خود انجام می شود شروع می گردد که پرداختن
به ماحصل آن خارج از حوصله و وقت شما است.
ادامه مطلب
زاده شدیم برای رفتن، نه برای ماندن.
و چه نیک رفتنیست، غلتیده در خون.
و بدا بحال ما جاماندگان...
شهید محمدامین کریمیان
نخبه حوزه و دانشگاه
سالروز شهادت
کلام شهید:
خدایا میگویند بزرگ ترین شڪست از دست دادن ایمان است؛ بصیرتے بہ من عنایت ڪن ڪہ دراین روزهای سخت امتحان‌ روزگار شرمنده ی شهدا نشوم...
 @zakhmiyan_eshgh
دانلود بهترین و زیبا ترین و باکیفیت ترین عکس ها برای پروفایل روز دختر و دانلود عکس ها برای پروفایل روز دختر
زیبا ترین و جذاب ترین و بحال ترین و قشنگ ترین عکسس نوشته های روز دختر برای پروفایل عکس پروفایل روز دختر
دانلود جدیدی ترین عکس نوشته های روز دختر برای پروفایل و دانولد بهترین عکس پروفایل روز دختر
بهترین و زیبا ترین و جذاب ترین عکس نوشته های روز دختر و دانلود عکس پروفایل روز دختر با کیفیت خوب
جدید ترین و بهترین و زیبا ترین و باحال ترین عک
✍✍
درانفرادی چشمان تو...
ای  برانگیخته!  برگزیده ! ای  بَلَد جان !  فروریخته کاخ سنگینِ دل . ای  لرزه انداز  در مقدّرات  مغرضانه!
 رُسته از خاک  حَسَنات! 
هستی گرفته از حرارت  حضور !
 ای در مَطلَع نظر ؛   من سلول  به سلولِ تن ؛ درانفرادی چشمان  توأم ...
خود ؛  آویخته ام از بام های بندگی ات .
خود به نقد جان ستانده ام زنجیرو پای بند از شرم فروشان  شهر شقاوت .
این  منم  اَعو ذُبا لعشق از سنگ آباد سِحر نامحرمان .
هرگزم مباد رهایی  از  مرز های  مهربانی
نشستم وسط اتاق و از بین سه گلدون کوچک مرجانی که خریده بودم، قشنگ ترینشون رو انتخاب کردم. گلدون سرامیکی رو آوردم جلو و گل رو با احتیاط از گلدونش در آوردم و گذاشتم تو گلدون سرامیکی. بعد با بیلچه خاک رو آروم آروم ریختم دورش. خوب نگاهش کردم و ازش خواهش کردم تا چند روز دیگه که قراره تو دست های تو آروم بگیره مراقب گل هاش باشه. به دوتا جوونه گل جدیدی که زده بود سلام کردم و ازشون تشکر کردم که ذوق حیات دارن، دست کشیدم روی سرشون و بهشون گفتم دووم بیارید، ه
سلام

مختصر و مفید بگم از شروع این کار که ایده راه اندازی همچین وبسایتی چند سال بود که توی ذهنم بود ولی استارت نمیخورد ... ولی باید شروع میکردم
یکی از دلایل شروع این سایت هم این بود که نمونه اش رو تا بحال اصلا ندیدم و با اینکه جای خالیش همیشه احساس میشه ... هدف این وبسایت هم بالا بردن آگاهی همه درباره ی هدف ساخت فیلم های هالیوودی که اکثرا هم مفاهیم زیادی توی پشت پرده ساختشون هست ... شاید خیلی ها تماشای فیلم رو یک تفریح میدونن ولی آنسوی ساخت اکثرشو

" مجاهدت (جهاد در راه خدا ) "

امام علی علیه السلام فرمودند :
إِنَّ الجِهادَ بابٌ مِن أَبوابِ الجَنَّةِ فَتَحَهُ اللّه‏ُ لِخاصَّةِ أَولیائِهِ (نهج البلاغه، الخطبة 27.)
دو نکته از این حدیث
اول إنَّ الجِهادَ بابٌ مِن أَبوابِ الجَنَّةِ جهاد دری از درهای بهشت است.
دوم‌  «فَتَحَهُ اللّه‏ُ لِخاصَّةِ أَولیائِهِ» این در را خدا برای اولیاء خاصش و دوستان خاصش گذاشته است و باز می کند . می فرمایند در جهاد را برای خاص اولیائش باز گذاشته است.
حضرت آقا ف
سالاد سزار یکی از محبوب ترین سالادهای دنیا و ایران می باشد که به خاطر طعم های متفاوت و دلچسبی که در آن قرار گرفته اند معروف شده است. این سالاد اولین بار توسط سرآشپز سزار کاردینی (cesare cardini) که یکی از مهاجران جنگ جهانی اول به ایالت کالیفرنیا و شهر سن‌دیه‌گو بود؛ درست شد
سزار کاردینی بعد از چند سال کار در سن‌دیه‌گو، به تجوانای مکزیک مهاجرت و در همانجا رستوران خود را برپا کرد. در سال ۱۹۲۴ میلادی برای جشن ۴ جولای، سزار این سالاد محبوب را درست می‌
شاید تا بحال نام ICDL به گوشتان خورده باشد و از خود پرسیده باشید:
دوره ICDL چیست؟
کلاس ICDL چیست؟
پاسخ همه این سوالات و بیشتر را می توانید در مقاله "مدرک ICDL چیست؟" پیدا کنید.
اگر به دنبال آموزشگاه کامپیوتر در تهران برای ثبت نام در دوره های آی سی دی ال هستید سری به آموزشگاه کامپیوتر آریا تهران بزنید و با کم ترین هزینه و در کوتاه ترین مدت در کنار اساتید برتر مهارت های هفت گانه ICDL را فرابگیرید. 
خیلی خیلی سخت بوده
راه طولانی سختی بوده
از هزار چیز خودمو جدا کردم
با درد
با وحشت
با حس اینکه دارم اشتباه میکنم
حالا میفهمم چقد چیزهای اضافه تر وجود داره که جدا شدن ازشون قرارم نیس به سختی قبل باشه
....
شروع خوبی داشتم با نوت هایی که برای خودم میذاشتم :) تقریبا رسیدگی بهشون روتینم شده
....
امیدورام این ترم درسم تموم شه :) بعدش دنیا از چیزی که تا بحال بوده فراخ تر شه
وقتی بهش فکر میکنم تو این دوره، این درختا، این فضای باز خلوت چیزی بوده که بهش احتیاج
دانلود جدید ترین و بهترین و باحال ترین رمان های سال اخیر و دانلود رمان یه زن وقتی از نیلوفر قائمی فر
بهترین و جالب ترین رمان های سال های اخیر و دانلود جدید ترین رمان ها و دانلود رمان یه زن وقتی از نیلوفر قائمی فر
دانلود رمان یه زن وقتی از نیلوفر قائمی فر با فرمت pdf و apk و دانلود رایگان رمان یه زن وقتی از نیلوفر قائمی فر با لبنک مستقیم
دانلود قشنگ ترین و دراماتیک ترین رمان های سال 98 و 97 و 96 و 95 و دانلود رمان یه زن وقتی از نیلوفر قائمی فر
زیبا ترین و
بسم الله الرحمن الرحیم

تبلیغات

ممکن است تا بحال برای شما هم پیش امده باشد که در حال استفاده از نرم افزاری در رایانه یا لپتاپ خود هستید و ناگهان یا موقع خروج از برنامه ،هنگ میکند. بعضی ها شروع میکنند روی این ور اون ور کلیک کردن و همین باعت میشود که بدتر شود ، بعضی ها هم رایانه خود را ریستارت میکنند شما با یک ترفند ساده در task manager میتوانید این برنامه ها را بدون هیچ درد سری ببندید. 
ادامه مطلب
دیروز فرصت شد و صوت یکی دو جلسه از سخنرانی آقای پناهیان در مورد نشاط رو گوش کردم و شرمنده ی خدای خودم شدم . بنده ای که اگر خدای خودش رو درک کنه ، چنان نیرویی پیدا می کنه که جابجایی کوه براش چیزی نیست ! متوجه شدم که اگر اشکالی از خیلی افراد سر می زنه دلیلش انسان های مذهبی ای هستن که فقط به ظواهر دین اهمیت می دن .. کسایی که شاید الگوی افرادی باشن که به مسائل دینی و مذهبی کمتر مقیّد هستن !
دینداری ما باید طوری باشه که ازش لذت ببریم و بحال کسایی که مثل م
عبارت ها، آوا ها و حتی تکانه های جالبی بین من و علی به جریان افتاده.
ذهنم را پر از کلمه میکنم که بپاشم به صورتش و باز با سکوت تام، به زیر بغلش میخزم. کمرم درد میگیرد، کتف و شانه م تیر میکشد، تمام خونم با سرعت داغ میشود و در من می دود.
همه ش به شوخی باهم حرف میزنیم. هر لحظه برای بیرون کشیدن هم از فکر، به طعنه میگوییم "عارررره"
مسخره شده.
یا شاید قشنگ،
اینکه من چقدر سخت زندگی کردم تا به نقطه ای برسم که دوست داشتن، درست و دقیق به اندام جهان من بنشیند، ک
یادم میآید تازه مسلمانی را که از او پرسیدند: 
نظرت درباره نهج البلاغه چیست؟
گفت: من مدتی بعداز اسلام آوردن نهج البلاغه را خواندم. 
هرجا به نظرم زیباتر بود های لایت می کردم.
وقتی تمام شد و برگشتم از اول نگاه کردم، دیدم تقریبا همه اش را های لایت کرده ام!

ممکن است زیاد شنیده باشی که نهج البلاغه سخت است!
نمی فهمیم!
و کلماتی از این قبیل...

اما می خواهم یک چیز بگویم:
این حرفهایی است که به ما زده اند.
راستی خودت تا بحال چند بار نهج البلاغه خواندن را ام
کنسرهای دهانی وحشتناک‌ن و خوندن درس هاش دو جون از جون هام کم می‌کنه. هر بار به پسرعمه‌م فکر می‌کنم و زجر بی‌پایانِ مادرش. که فیلم های عروسی‌ش رو میذاره و زار می‌زنه. به سیگار. به الکل. به دود. به مشکی پوشیدن‌ها، به حلوا و خرما. لعنت به مرگ سی سالگی.

+ لیلا می‌گه خودتو خیلی محکم بغل بگیر. خودتو بیش از حد دوست داشته باش. جای همه. باشه. بغل. دوستت دارم.
++ کاش زودتر شروع شه دیگه دانشگاه. خسته و کوفته و منتظر. صبح ها پباده رفتن و تند تند گام برداشتن
هرکسی برای خودش چارچوب هایی داره و این چارچوب ها براش مهمه!
یکی از مهمترین چارچوب ها برای من صمیمیت با جنس مخالفِ
هیچوقت دلم نمیخواد با یه اقا صمیمی بشم!!!
نه اینکه قربون صدقش برم! اینکه من و جای شما تو صدا کنه از نظر من احساس راحتی میکنه! هیچوقت هیچ مذکری و تو صدا نزدم!!!! همیشه خیلی محترمانه صحبت کردم و این توقع رو هم دارم که مثل خودم باهام برخورد کنه!
و نقض این قانون و بی احترامی به خودم میدونم
با برادرشوهرم تو یه خونه زندگی میکردیم و الان هم تق
شاید تا بحال با خود به این فکر کرده باشید که بعضی از حالات بد نوجوانان شما در خانواده ناشی از چیست؟ باید روشن کنیم که افسردگی از بیماری هایی است که بسیار زیاد دامن گیر نوجوانان و جوانان می شود و باید در درمان افسردگی نوجوانان کوشا باشیم.
اما چاره کار برای غلبه بر افسردگی نوجوانان چیست؟ راه درمان افسردگی نوجوانان چیست؟ روانشناسی چه راهکارهایی را پیشنهاد میکنم؟
در اینجا با ارائه راهکار های علمی و عملی توضیح خواهیم داد که برای درمان افسردگی ن
سلام
من یه راهکار میخواستم از شما و دوستان
من حدود 2 ساله که ازدواج کردم. در کل زندگی خوبی داریم. گاهی دعواهایی پیش میاد که فکر کنم تو همه زندگی ها باشه. در کل به جز این موردی که میگم مشکل دیگه ای به اون صورت ندارم. من میدونم که همسرم دوستم داره و عاشقمه. اینو تو کارها و رفتارهاش میبینم و حس میکنم. اما تو ابراز احساسات شدیدا ضعیفه. تو مدت این دو سال خیلی کم شده که بهم ابراز علاقه کنه. گه گاهی پیش میاد که اونم تو شرایط خاص و بعد از کلی وقت دوری و یا مث

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها